Restaurant Atrium nabízí široký výběr pokrmů zahraniční i české kuchyně, během obědů výběr z 5 hlavních jídel poledního menu, čerstvé i chlazené ryby, hovězí i vepřové steaky z vysoce kvalitního masa, vína vynikající chuti nejen z Moravy a Čech, ale rovněž Itálie, Francie, Španělska, Argentiny, velký výběr doutníků, stařených rumů z celého světa.
Romanticky řešený interiér s originálními dekoracemi, které tvoří suvenýry z cest po karibských ostrovech, ve zvýšeném patře s živými květinami můžete shlédnout výzdobu z Indonézie, pod ním jezírko s živými rybkami, rákosový přístřešek nad funkčním krbem zdobí nilský krokodýl, stěny dekorují masky z Mexika, sombrero, korálky a foukačky s otrávenými šípy amazonkých indiánů, kteří se živý moučnými červy, naivní obrázky místních objevitelů, hudební nástroje z Kuby, plody a listy kokosových palem. Restaurace je často vyhledávána jak rodinami s dětmi a zamilovanými páry, tak klienty významných, nejen jihlavských firem či podniků, kteří rádi zapomenou na celodenní pracovní shon.

Copyright © 2011 MUTL spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru nika-atrium.cz je bez písemného souhlasu společnosti MUTL spol. s r.o. zakázáno.